Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

V naší školní galerii můžete shlédnout výstavu žáků výtvarných oborů ZUŠ Uničov, ZUŠ Litovel,  ZUŠ Šternberk a naší školy. Učitelé nechávají nahlédnout do svých ateliérů „v předvečer“ krajského kola 13. Soutěžní přehlídky výtvarného oboru ZUŠ ČR, vyhlašované MŠMT. Se svými žáky zpracovávali téma „Skrývání a odkrývání“. Téma je však pro přehlídku nepovinné, důležitá je prezentace zajímavých projektů, výtvarných řad, výtvarných akcí, portfolií příprav na střední a vysoké umělecké školy, fotografie či multimediální práce.

Okresní kola soutěžní přehlídky nejsou organizována, proto si jej touto výstavou jen symbolicky nahradíme. Jste srdečně zváni na slavnostní vernisáž, která se koná v úterý 31. 1. 2017 v 16.00 hodin. Výstavu si pak můžete prohlédnout až do konce února.

oci dokoran 2017